Головна Мій профіль Реєстрація Вихід Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
П`ятниця
26.04.2024
15:17
Все про все
Меню сайту
Категорії каталогу
Текст. [0]
Робота з текстом.
Коллажі [0]
Створення коллажів!
Інтерфейс [10]
Вивчаємо інтерфейс PhotoShop
Фотокореція [8]
Робота з цифровими фотографіями
Основна робота [2]
Наше опитування
Літературу з яких програм ви б хотіли побачити більш за все?
Всього відповідей: 123
Наші рейтинги
Головна » Статті » Фотошоп » Інтерфейс

Додаткові палітри інтрументів в photoshop
комплектующие макита
  Основну палітру інструментів ми вже розглянули, тепер перейдемо до інакших, але не менш важливих палітр.
  Основна палітра інструментів використовується практично при будь-якій роботі із зображеннями, тому тримаєте її на екрані постійно. Решту палітр краще викликати в міру необхідності. Якщо потреба в показі тієї або іншої палітри не виникає тривалий час, то приберіть її з екрану, щоб не заважала прогляданню зображення.
 
  Палітра Color. Може бути швидко викликана клавішею <F6>. У цій палітрі визначаються два робочих кольори - основний і фоновий. У палітрі задається колірна модель поточного кольору і співвідношення компонентів. Кольори, які визначаються в цій палітрі, використовуються інструментами заливки і малювання.
 
  Палітра Swatches. Дає можливість створення, збереження і завантаження призначених для користувача, тобто складених вами, колірних каталогів (наборів фарб, аналогічних комплекту тюбиків з фарбами). Поточний каталог демонструється в палітрі, і з нього може бути вибраний основний або фоновий колір. У комплект програми входить декілька стандартних каталогів (наприклад, Pantone, Toyo).
 
  Палітра Brushes. Швидкий виклик здійснюється клавішею <F5>. Всі інструменти малювання Photoshop мають певний розмір і форму мазка, тобто кисть. Кисть задається в палітрі Brushes. Використовуючи цю палітру, ви дістаєте можливість створювати, зберігати і завантажувати набори кистей.

  Палітра Options. Змінює свій зміст для кожного інструменту, вибраного в палітрі інструментів. Ця палітра призначена для завдання характеристик вибраного інструменту. Багато інструментів в програмі мають велику кількість настройок. Палітра Options використовується в роботі практично постійно. Швидко відкрити її можна подвійним клацанням клавішею миші на піктограмі інструменту.

  Палітра Info. Може бути швидко викликана клавішею <F8>. У цій палітрі представлена інформація про координати курсора і колір піксе-ла(ів), над яким(и) знаходиться курсор миші. Якщо в зображенні є виділена область, її розміри також вказані в палітрі
 
  Info. Тип інформації регулюється в діалоговому вікні властивостей палітри. За допомогою палітри можна перевизначити одиниці вимірювання, використовувані програмою, і багато що інше.

 Палітра Navigator. Використовується для зміни масштабу демонстрації зображення і дозволяє вибрати видимий фрагмент зображення при роботі під збільшенням.

 Палітра Layers. Може бути швидко викликана клавішею <F7>. Показує слої, використовувані в поточному документі, і дозволяє задавати режими їх відображення. Ідеологія слоїв улюблена багатьма користувачами. Більшість операцій з слоями: копіювання, завдання атрибутів, створення слоя-маски, переміщення слоїв, додавання і зведення і ін. виконується саме в цій палітрі.

 Палітра Channels. У Photoshop зображення представляється у вигляді каналів. За допомогою каналів проводиться колірна і тонова корекція (колірні канали), виділення ділянок зображення (альфа-канали), інші важливі операції. Палітра Channels служить для управління каналами зображення.

 Палітра Paths. Як ви, ймовірно, вже знаєте, Photoshop призначений для роботи з піксельною графікою. Проте в зображення можуть бути поміщені і об'єктні контури. Вони виконують допоміжну роль, і часто використовуються при створенні ілюстрацій. Палітра Paths призначена для організації роботи з контурами Photoshop.

 Палітра Actions. У повсякденній роботі часто зустрічаються послідовності дій, що повторюються. Ви можете автоматизувати виконання схожих операцій за допомогою палітри Actions Вона дозволяє включити запис всіх ваших дій усередині програми, "запам'ятати" їх і на вимогу відтворювати.

Категорія: Інтерфейс | Додав: Slav4uk (17.02.2009) | Автор: Шевчик Ярослав Васильович
Переглядів: 3103 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz